Hunter Builder Plus – biely stropný ventilátor

Stropný ventilátor Builder Plus v ušľachtilej bielej farbe Stropný ventilátor Builder Plus, ktorý je vybavený patentovaným motorom Whisperwind®,... viac informácií »
Hunter Builder Plus – biely stropný ventilátor
Značka: Hunter
180 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropný ventilátor Builder Plus v ušľachtilej bielej farbe Stropný ventilátor Builder Plus, ktorý je vybavený patentovaným motorom Whisperwind®,...

Stropný ventilátor Builder Plus v ušľachtilej bielej farbe Stropný ventilátor Builder Plus, ktorý je vybavený patentovaným motorom Whisperwind®, spája jednoduchú eleganciu s ventilačnou technikou pre domácnosť. Zároveň je vybavený troj-plameňovým svietidlom. Tak dosahuje stropný ventilátor Builder Plus dve veci zároveň: príjemné domáce prostredie a postačujúce osvetlenie. Funkcie Ventilátor je vybavený praktickým chodom vpred a spätným chodom. Zmena smeru chodu sa nastavuje pomocou posuvného spínača na stropnom ventilátore, a umožňuje tak hravo meniť letnú a zimnú prevádzku. Zapínanie a vypínanie ventilátora a svetla sa uskutočňuje pomocou retiazkového ovládania priamo na stropnom ventilátore. Zároveň sa môže viacnásobným potiahnutím retiazky prispôsobiť rýchlosť lopatiek v troch stupňoch. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 19 wattu pri 79 ot./min – 38 wattu pri 119 ot./min – 65 wattu pri 153 ot./min Zvláštne vlastnosti Alternatívne je možné dodatočne vybaviť ovládaním pomocou nástenného spínača alebo diaľkovým ovládaním. Tieto sú k dispozícii v príslušenstve. Rovnako môže byť namontovaný aj pri šikmých strechách. Vzhľadom na svoju úplne tichú prevádzku sa môže stropný ventilátor Builder Deluxe použiť aj v priestoroch citlivých na hluk, ako napríklad v spálni. Energialuokka: A++
Akčný produkt Hunter Builder Plus – biely stropný máte možnosť získať ľahko na stránkach v populárnej rubrike stropné ventilátory so svetlom! Teraz kúpite parádne kusy z našej sekcie za výhodné peniaze! Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás tiež viac kúskov od výrobcu Hunter. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny produkt Hunter Builder Plus – biely stropný ventilátor od značky so skvelou reputáciou Hunter pohodlne získate momentálne na našich stránkach navždy výhodne! V akcii za 180 EUR.