Hunter Builder Deluxe stropný ventilátor, bronz

Klasický a ušľachtilý v dizajne – stropný ventilátor Builder Deluxe Dizajn pochádza z tradičnej línie značky Hunter a presvedčí zosúladeným... viac informácií »
Hunter Builder Deluxe stropný ventilátor
Značka: Hunter
200 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasický a ušľachtilý v dizajne – stropný ventilátor Builder Deluxe Dizajn pochádza z tradičnej línie značky Hunter a presvedčí zosúladeným...

Klasický a ušľachtilý v dizajne – stropný ventilátor Builder Deluxe Dizajn pochádza z tradičnej línie značky Hunter a presvedčí zosúladeným konceptom farby a materiálu. Stropný ventilátor Builder Deluxe má navyše aj integrované stropné svietidlo, a tak sa zároveň stará o osvetlenie a zdravé vnútorné prostredie. Päť drevených lopatiek je možné namontovať obojstranne podľa toho, či uprednostníte svetlý orechový, alebo čerešňový dekor. Funkcie Stropný ventilátor Builder Deluxe je vybavený praktickým chodom vpred aj spätným chodom. Slúžia na nastavenie chladiacej letnej funkcie alebo zimnej funkcie cirkulujúcej teplo. Práve v zime sa tak môžu náklady na vykurovanie výrazne ušetriť. Nastavenie troch rýchlostných stupňov, ako aj zapnutie a vypnutie ventilátora, sa uskutočňuje prostredníctvom retiazkového ovládania. Alternatívne môže byť ovládanie stropného ventilátora dodatočne vybavené nástenným spínačom alebo vhodným diaľkovým ovládaním. Tieto je možné nájsť v príslušenstve. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 19 wattu pri 79 ot./min – 38 wattu pri 119 ot./min – 65 wattu pri 153 ot./min Zvláštne vlastnosti Stropný ventilátor Builder Deluxe vybavený tichým motorom Whisperwind® je vhodný aj do priestorov citlivých na hluk, ako napríklad do spálne. Môže byť namontovaný aj pri šikmých strechách. Energialuokka: A++ V zľave produkt ide získať práve na stránkach v rubrike stropné ventilátory so svetlom! Teraz môžete kúpiť ešte iné produkty z tejto známej sekcie za výhodné peniaze! Významný dodávateľ Hunter dlhodobo poskytuje vynikajúce produkty. A to je ešte len začiatok! Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká! Máme v ponuke však ďalší tovar od výrobcu Hunter. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový výrobok Hunter Builder Deluxe stropný ventilátor, bronz od výrobcu so zárukou kvality Hunter nájdete práve za skvelú cenu! Ponuka už od 200 EUR.