Hunter Arcot ventilátor so svetlom, biela/sivá

Klasický stropný ventilátor Arcot s osvetlením – päťlopatkový Dostatočná cirkulácia vzduchu, ako aj jasné osvetlenie miestnosti sú pre... viac informácií »
Hunter Arcot ventilátor so svetlom
Značka: Hunter
200 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasický stropný ventilátor Arcot s osvetlením – päťlopatkový Dostatočná cirkulácia vzduchu, ako aj jasné osvetlenie miestnosti sú pre...

Klasický stropný ventilátor Arcot s osvetlením – päťlopatkový Dostatočná cirkulácia vzduchu, ako aj jasné osvetlenie miestnosti sú pre päťlopatkový stropný ventilátor Arcot detskou hrou, ktorý taktiež vizuálne obohacuje zariadenie svojím klasickým vzhľadom. Vybavený dvomi šnúrovými vypínačmi. Funkcie Vybavený otočnými lopatkami: biela/bielená sivá borovica. Spínanie ventilátora, ako aj zapínanie osvetlenia sa vykonáva pomocou šnúrového vypínača, ktorý je pripevnený k ventilátoru. Nastavenie rôznych úrovní výkonu a rýchlosti je možné. Sklenené svietidlo je vybavené dvomi objímkami E27, v ktorých je možné použiť všetky druhy žiaroviek. Žiarovky nie sú súčasťou balenia – dajú sa objednať ako príslušenstvo. – nastaviteľný chod vpred a spätný chod pre letnú a zimnú prevádzku. Technické údaje – max. 197 wattov Zvláštne vlastnosti Vďaka motoru WhisperWind® sa stropný ventilátor Arcot vyznačuje extrémne plynulým chodom: ideálny do spální a iných relaxačných miestností. Energialuokka: A++
Najpredávanejší výrobok Hunter Arcot ventilátor so svetlom, biela/sivá môžete získať bez ťažkostí tu na stránkach v známej rubrike stropné ventilátory so svetlom. Vyhľadajte si nové produkty v spomínanej rubrike v zľave! Máme toho viac, máme v ponuke však ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Hunter. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Známy výrobca Hunter vás obohatí o kvalitný sortiment. Urobte radosť sami sebe.

Tento veľmi žiadaný produkt Hunter Arcot ventilátor so svetlom, biela/sivá od spoločnosti s popredným postavením na trhu Hunter môžete pohodlne získať zrovna za mimoriadne nízku cenu. Aktuálne za 200 EUR.