Hunter Angra Outdoor Light súprava IP23 biela

Light-Kit Angra Outdoor pre fanúšikov v chránených vonkajších priestoroch Štýlovo navrhnutý exteriérový kov Light Kit Angra so zakriveným tienidlo... viac informácií »
Hunter Angra Outdoor Light súprava IP23 biela
Značka: Hunter
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Light-Kit Angra Outdoor pre fanúšikov v chránených vonkajších priestoroch Štýlovo navrhnutý exteriérový kov Light Kit Angra so zakriveným tienidlo...

Light-Kit Angra Outdoor pre fanúšikov v chránených vonkajších priestoroch Štýlovo navrhnutý exteriérový kov Light Kit Angra so zakriveným tienidlo na lampu je možné použiť pre všetky Hunter-Ventilatoren v chránených vonkajších priestoroch. Za sklom je inštalovaná zásuvka E27, v ktorej je možné použiť všetky druhy vhodných žiaroviek s príslušnými päticami. Vhodné žiarovky sú k dispozícii v príslušenstve. Energialuokka: A++ Tento kvalitný tovar Hunter Angra Outdoor Light súprava IP23 biela je k dispozícii okrem iného na webe v populárnej rubrike príslušenstvo k ventilátorom! Zaobstarajte si skvelé produkty v spomínanej rubrike za rozumné peniaze. To však nie je všetko, naša ponuka je široká. U nás nájdete ďalšie skvelé produkty od značky Hunter. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Slávna značka Hunter má v ponuke veľmi kvalitný tovar Ponuka platí do vypredania zásob.

Veľmi jedinečný produkt Hunter Angra Outdoor Light súprava IP23 biela od kvalitného výrobcu Hunter zaobstaráte na našich stránkach teraz za primerané peniaze. V akcii za cenu 90 EUR.