Homematic IP nástenné tlačidlo ploché

Tento žiadaný produkt Homematic IP nástenné tlačidlo ploché ide získať práve tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike smarthome vypínače.... viac informácií »
Homematic IP nástenné tlačidlo ploché
Tento žiadaný produkt Homematic IP nástenné tlačidlo ploché ide získať práve tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike smarthome vypínače....

Tento žiadaný produkt Homematic IP nástenné tlačidlo ploché ide získať práve tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike smarthome vypínače. Preskúmajte ešte iné produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii!
Obzvlášť ploché a flexibilné pri používaní – Homematic IP nástenný spínač Plochý vypínač od spoločnosti Homematic IP je dokonalým doplnkom k existujúcemu systému inteligentnej domácnosti Homematic IP . V závislosti na predchádzajúcom programovaní je možné spustiť jednu alebo viac funkcií stlačením tlačidla. Vďaka prevádzke na batériu je možné tlačidlo nainštalovať kdekoľvek v dome a úplne nenápadne. Inteligentné tlačidlo poskytuje dva kanály, ktoré rozlišujú medzi dlhým alebo krátkym stlačením tlačidla. Zapínanie a vypínanie svetelných zdrojov, spúšťanie roliet alebo aktivácia ochranného režimu v dome je možné tlačidlám individuálne priradiť scény a akcie. Zloženie gombíka je jednoduché a rozmanité. Či už na stenách, na skle alebo na kusoch nábytku sú potrebné iba dodávané lepiace pásky. Odstránenie týchto pásikov bez zvyškov je možné neskôr, takže gombík je vhodný aj pre prenajaté byty. Technické údaje / špeciálne vlastnosti: – Vyžaduje pripojenie k Homematic IP Access Point pomocou vhodnej aplikácie pre smartphone alebo k riadiacemu centru CCU s lokálnym užívateľským rozhraním WebUI – Odber prúdu: 50 mA max. – Batérie: 2x 1,5 V LR44 (nie sú súčasťou balenia) – Rádiofrekvencia / rozsah: 868-868,6 MHz / 250m pod holým nebom – Okolitá teplota: +5 až +35 ° C – Hmotnosť: 72 g

Obľúbený a kvalitný tovar Homematic IP nástenné tlačidlo ploché od značky so zárukou kvality Homematic IP ľahko môžete získať aktuálne na webe za rozumné peniaze. Produkt je v súčasnosti v predaji za 30 EUR.