Homematic IP detektor pohybu, vypínač, pre 5,5 cm

Detektor pohybu Homematic IP a nástenné tlačidlo pre rámy s vnútornými rozmermi 5,5 x 5,5 cm Tento prepínač ponúka niekoľko možností ovládania... viac informácií »
Homematic IP detektor pohybu
Detektor pohybu Homematic IP a nástenné tlačidlo pre rámy s vnútornými rozmermi 5,5 x 5,5 cm Tento prepínač ponúka niekoľko možností ovládania...

Detektor pohybu Homematic IP a nástenné tlačidlo pre rámy s vnútornými rozmermi 5,5 x 5,5 cm Tento prepínač ponúka niekoľko možností ovládania priradených komponentov Homematic IP. Napríklad svetlo integrované v systéme Homematic IP možno ovládať dvojitým tlačidlom alebo detektorom pohybu. Tá je voliteľne aktívna len vtedy, keď integrovaný súmrakový snímač zaznamená jas okolia nižší ako prahová hodnota, ktorú je potrebné definovať. Detektor pohybu možno použiť aj na spustenie poplašných sirén. Pre túto aplikáciu je na napájanie potrebná vhodná napájacia jednotka (pozri príslušenstvo). Montáž je možná pomocou lepiacich pásikov, skrutiek alebo na krabice zariadení. Namiesto použitia priloženého vymeniteľného rámu je možná integrácia do rámov (vnútorné rozmery 5,5 x 5,5 cm) preferovaných značkových spínačov. Funkcie/kompatibilita – Homematic IP ponúka integráciu oblastí klímy v miestnosti, bezpečnosti, ochrany pred požiarom a vodou, počasia, osvetlenia a tienenia – jednoducho nainštalované, jednoducho rozšírené a jednoducho bezpečné – Spínanie prepojených zariadení pomocou detektora pohybu so súmrakovým senzorom alebo dvojitým tlačidlom – Možnosti prevádzky: a) Integrácia prostredníctvom prístupového bodu Homematic IP s konfiguráciou a ovládaním prostredníctvom bezplatnej aplikácie Homematic IP pre iOS a Android a bezplatnej cloudovej služby (umožňuje hlasové ovládanie prostredníctvom Amazon Alexa alebo Google Assistant). b) Integrácia cez centrálnu riadiacu jednotku CCU3 s miestnou obsluhou cez WebUI založené na prehliadači pre Mozilla Firefox®, Microsoft® Internet Explorer, Google Chrome, Safari – Bezpečnosť a spoľahlivosť vďaka rádiovému šifrovaniu – Kombinácia s inými komponentmi Homematic IP Technické údaje – Rozsah dodávky: Homematic IP detektor pohybu pre 55 mm rám, vymeniteľný rám, montážny materiál (skrutky, hmoždinky a lepiace pásky), dve batérie, návod na obsluhu – Snímač pohybu: PIR, dosah detekcie do 6 m, uhol detekcie približne 110° horizontálne / 30° vertikálne – Napájanie: 2 x AAA 1,5 V LR03/Micro – Rádiová frekvencia: 868,0 – 868,6 MHz, 869,4 – 869,65 MHz – Rádiový dosah: 150 m vo voľnom poli – Okolitá teplota: + 5 °C až + 35 °C – Hmotnosť (vrátane batérií): 90 g
Unikátny a obľúbený výrobok ide nakúpiť v pohode na webe v sekcii smarthome vypínače. Teraz kúpite nové produkty z tejto známej rubriky v akcii. Možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Preskúmajte u nás tiež viac produktov od značky Homematic IP. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento najpredávanejší výrobok Homematic IP detektor pohybu, vypínač, pre 5,5 cm od populárnej značky Homematic IP ľahko zaobstaráte tu naozaj lacno! V akcii od 60 EUR.