Homematic IP adaptér pre vypínač Berker B2 3x

Homematic IP adaptér pre prepínač série Berker B2 v sade 3 Tieto adaptéry sa používajú na integráciu rádiových pohonov Homematic IP do série... viac informácií »
Homematic IP adaptér pre vypínač Berker B2 3x
Homematic IP adaptér pre prepínač série Berker B2 v sade 3 Tieto adaptéry sa používajú na integráciu rádiových pohonov Homematic IP do série...

Homematic IP adaptér pre prepínač série Berker B2 v sade 3 Tieto adaptéry sa používajú na integráciu rádiových pohonov Homematic IP do série prepínačov B2 od spoločnosti Berker, takže interiér je vybavený jednotným dizajnom spínača. Adaptéry sa inštalujú medzi rádiový pohon a vahadlo. – Rozsah dodávky: tri adaptéry pre Berker B2, návod na obsluhu – vhodné pre spínač série S1, modul 2, B1, B3, B7, Q1Akčný produkt Homematic IP adaptér pre vypínač máte možnosť získať bezprostredne na našom webe v obľúbenej rubrike príslušenstvo k smart osvetleniu. Teraz kúpite kvalitné produkty v spomínanej sekcii za úplne najnižšiu cenu! Významná značka Homematic IP má v stále ponuke prémiový tovar. Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac kúskov od dodávateľa Homematic IP. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a lacný produkt Homematic IP adaptér pre vypínač Berker B2 3x od top značky Homematic IP ľahko zaobstaráte tu a teraz práve za rozumné peniaze! Ponuka od 4 EUR.