Hodvábny tienidlo krémový 45 cm – babička

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa... viac informácií »
Hodvábny tienidlo krémový 45 cm - babička
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa...

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Vďaka krásnej látke a trblietavej farbe je tento odtieň Granny určite lákadlom pre váš interiér!
Tento obľúbený kus môžete zaobstarať jednoducho tu na našich stránkach v sekcii tienidlo na lampu. Teraz nájdete ešte iné produkty vo spomínanej sekcii za extra cenu! Naša ponuka je široká, máme v ponuke však ďalšie vybrané produkty od dodávateľa QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší tovar Hodvábny tienidlo krémový 45 cm - babička od skvelej a známej značky QAZQA máte možnosť nájsť momentálne na webe za úplne najnižšiu cenu. Výhodne za 115 EUR.