Hodvábne tienidlo zlaté 45 cm – babička

Unikátny a obľúbený produkt Hodvábne tienidlo zlaté 45 cm - babička máte možnosť zaobstarať priamo tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike... viac informácií »
Hodvábne tienidlo zlaté 45 cm - babička
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny a obľúbený produkt Hodvábne tienidlo zlaté 45 cm - babička máte možnosť zaobstarať priamo tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike...

Unikátny a obľúbený produkt Hodvábne tienidlo zlaté 45 cm – babička máte možnosť zaobstarať priamo tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike tienidlo na lampu! Teraz kúpite parádne výrobky z tejto populárnej rubriky za najnižšiu cenu. Dodávateľ QAZQA predáva top výrobky. Nakupujte výhodný u nás! Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Vďaka krásnej látke a trblietavej farbe je tento odtieň Granny určite lákadlom pre váš interiér!

Tento vynikajúci produkt Hodvábne tienidlo zlaté 45 cm - babička značky QAZQA môžete zaobstarať tu teraz práve vo výhodnej akcii! V súčasnosti v predaji od 115 EUR.