Hodvábne tienidlo ružové 45 cm – babička

Tento vynikajúci tovar Hodvábne tienidlo ružové 45 cm - babička ide nakúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach v kategórii tienidlo na lampu.... viac informácií »
Hodvábne tienidlo ružové 45 cm - babička
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento vynikajúci tovar Hodvábne tienidlo ružové 45 cm - babička ide nakúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach v kategórii tienidlo na lampu....

Tento vynikajúci tovar Hodvábne tienidlo ružové 45 cm – babička ide nakúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach v kategórii tienidlo na lampu. Mrknite na obľúbené kúsky z tejto sekcie za výhodnú cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac osvedčených výrobkov od výrobcu QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Vďaka krásnej látke a lososovo ružovej farbe je tento odtieň Granny určite lákadlom pre váš interiér!

Podarený tovar Hodvábne tienidlo ružové 45 cm - babička od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA získajte teraz za primerané peniaze. Akčné ceny od 115 EUR.