HerzBlut Tre stolná lampa, olejovaný dub, 42 cm

Stolná lampa trojnožka Tre - s bielou bavlnenou látkou a dubovým olejom Ak sa majú moderné obývacie izby a salóniky obohatiť o kúsok pohodlia,... viac informácií »
HerzBlut Tre stolná lampa
Stolná lampa trojnožka Tre - s bielou bavlnenou látkou a dubovým olejom Ak sa majú moderné obývacie izby a salóniky obohatiť o kúsok pohodlia,...

Stolná lampa trojnožka Tre – s bielou bavlnenou látkou a dubovým olejom Ak sa majú moderné obývacie izby a salóniky obohatiť o kúsok pohodlia, stolová lampa Tre je ideálna. Jeho rám sa skladá z troch nôh vyrobených z masívneho sukovitého duba a potom naolejovaných, aby si hrejivý charakter prírodného materiálu prišiel na svoje. Biele textilné tienidlo je smerom hore mierne zúžené a otvorené. Ovládanie sa vykonáva pomocou spínača na kábli. Tre je výsledkom remeselného remesla. Výrobca HerzBlut svoje drevené svetlá vyrobené v Nemecku a sľubuje výrobky s bezchybným spracovaním a autentickou charizmou. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa Tento kvalitný tovar HerzBlut Tre stolná lampa, olejovaný dub, 42 cm možno nakúpiť okrem iného na našom webe v kategórii stolové lampy! Pripravili sme pre vás výnimočné produkty z tejto populárnej sekcie za rozumné peniaze!

Tento výnimočný produkt HerzBlut Tre stolná lampa, olejovaný dub, 42 cm od kvalitnej spoločnosti HerzBlut môžete si kúpiť aktuálne na našej webovej stránke vo výhodnej akcii! Výhodne za super cenu 310 EUR.