HerzBlut Otto O stolná LED lampa olejovaný dub

Kĺbová LED stolová lampa Otto O s dotykovým stmievačom Či už ako pracovná lampa v pracovni alebo lampa na citanie v obývacej izbe, Otto O nie je... viac informácií »
HerzBlut Otto O stolná LED lampa olejovaný dub
Značka: HerzBlut
740 EUR
Overiť dostupnosť »
Kĺbová LED stolová lampa Otto O s dotykovým stmievačom Či už ako pracovná lampa v pracovni alebo lampa na citanie v obývacej izbe, Otto O nie je...

Kĺbová LED stolová lampa Otto O s dotykovým stmievačom Či už ako pracovná lampa v pracovni alebo lampa na citanie v obývacej izbe, Otto O nie je viazaný na konkrétne miesto. Všetko, čo flexibilný zdroj svetla potrebuje, je zásuvka a je pripravená na použitie. Pomocou kĺbov je možné nastaviť Otto O na výšku aj na uhol sklonu. Teda stoličková lampa sa môže líšiť vo výške 40 – 73 cm a v hĺbke 79 – 102 cm a byť optimálne zarovnaná. Vďaka inteligentnej technológii stmievania na zahriatie je možné pomocou dotykového stmievača na žiarovke plynule nastavovať jas a súčasne farba svetla v rozmedzí 2 200 – 4 000 Kelvinov. Môžete si tak spontánne vybrať medzi jasným pracovným svetlom a útulným dobrým pocitom osvetlenia. Vďaka indexu podania farieb nad 90 dosahuje vstavaný svetelný zdroj obzvlášť realistické podanie farieb osvetlených objektov. Výrobca HerzBlut je známy vysokou kvalitou svetiel a ich elegantnými kombináciami masívu a kovu. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa Tento zľavnený tovar obstaráte priamo na našich stránkach v populárnej kateogrii stolové lampy. Pripravili sme podobné produkty z našej kategórie za skvelú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, u nás nájdete viac skvelých výrobkov od výrobcu HerzBlut. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Slávna značka HerzBlut má v stálej ponuke kvalitný tovar A to je ešte len začiatok!

Tento výnimočný produkt HerzBlut Otto O stolná LED lampa olejovaný dub od našej známej značky HerzBlut získate v našej internetovej ponuke až neuveriteľne lacno. Teraz možno objednať len za 740 EUR.