HerzBlut Miss Hilton stojaca prírodný dub mosadz

Drevená stojaca lampa Miss Hilton s ozdobnými prvkami z kovu V bavlnenom tienidlo na lampu stojacej stojaca lampa Miss Hilton sú umiestnené tri objímky... viac informácií »
HerzBlut Miss Hilton stojaca prírodný dub mosadz
Značka: HerzBlut
750 EUR
Overiť dostupnosť »
Drevená stojaca lampa Miss Hilton s ozdobnými prvkami z kovu V bavlnenom tienidlo na lampu stojacej stojaca lampa Miss Hilton sú umiestnené tri objímky...

Drevená stojaca lampa Miss Hilton s ozdobnými prvkami z kovu V bavlnenom tienidlo na lampu stojacej stojaca lampa Miss Hilton sú umiestnené tri objímky E27, ktoré môžu byť vybavené energeticky úspornými LED žiarovkami. Zvláštnosťou tienidla je textilný kryt, ktorý zabraňuje zaprášeniu žiaroviek na vnútornej strane. Tiež to zabraňuje tomu, aby tri žiarovky vo vnútri svietidla vytvárali nepekné odlesky na strope. Vďaka tienidlu s krytom je okolo a nad lampou rovnomerne tlmená žiara. Obdĺžnikové textilné tienidlo tróni na kovovej trubici, ktorá končí v pevnom drevenom stojane lampy. Na dvoch stranách dreveného stojana je na ozdobu zapustený kovový pás, ktorý tvorí plynulý prechod k kovovej základni. stojaca lampa je tiež vybavená káblovým spínačom na zapínanie a vypínanie. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa
Výnimočný tovar HerzBlut Miss Hilton stojaca prírodný dub mosadz obstaráte taktiež tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii stojacie lampy. Vyhľadajte si akčné výrobky v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Vehlasná značka HerzBlut vás a vašich blízkych obohatí o skvelý tovar. Urobte si radosť! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od značky HerzBlut. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento akčný a v zľave produkt HerzBlut Miss Hilton stojaca prírodný dub mosadz od výrobcu s dobrým menom HerzBlut jednoducho môžete zohnať v našej online ponuke za mimoriadne nízku cenu! Teraz len za 750 EUR.