HerzBlut Miss Hilton prírodný dub, nikel 56 cm

Stolová lampa Miss Hilton vyrobená z dreva, textilu a kovu Drevená stolná lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombináciou bavlny, dreva a kovu. Tri suroviny... viac informácií »
HerzBlut Miss Hilton prírodný dub
Značka: HerzBlut
380 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Miss Hilton vyrobená z dreva, textilu a kovu Drevená stolná lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombináciou bavlny, dreva a kovu. Tri suroviny...

Stolová lampa Miss Hilton vyrobená z dreva, textilu a kovu Drevená stolná lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombináciou bavlny, dreva a kovu. Tri suroviny sa tu vzájomne dopĺňajú a vytvárajú nádherný dekoratívny prvok, ktorý sa naplno rozloží na nočnom stolíku alebo na príborníku. Drevený stojan je popretkávaný dvoma úzkymi kovovými aplikáciami, ktoré vytvárajú plynulé spojenie medzi kovovou základňou a textilným tienidlo na lampu . Celkovo vzaté, dobre zladená kombinácia troch, ktorá prispieva k domáckemu interiéru. Svetlá od spoločnosti HerzBlut znamenajú kvalitu „Made in Germany“. Od nápadu k realizácii prebiehajú všetky pracovné kroky vo výrobnom závode v Nemecku. Remeslo, ako aj povaha a pôvod materiálov podliehajú neustálej kontrole, aby bola zaručená trvalo vysoká kvalita, ktorú predstavuje názov HerzBlut . Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa
Akčný a v zľave kus HerzBlut Miss Hilton prírodný dub, nikel 56 cm máte možnosť zaobstarať ešte u nás umiestnený v sekcii stolové lampy! Teraz získate skvelé výrobky z tejto známej kategórie za výborné peniaze! Ale možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke viac výrobkov od dodávateľa HerzBlut. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ HerzBlut môže ponúkať skvelé produkty. Môžete sa presvedčiť sami!

V zľave tovar HerzBlut Miss Hilton prírodný dub, nikel 56 cm od známej značky HerzBlut máte možnosť dostať zde teraz za výhodné peniaze. Práve teraz za 380 EUR.