HerzBlut Miss Hilton olejovaný dub, nikel 56cm

Stolová lampa Miss Hilton vyrobená z dreva, textilu a kovu Drevená stolná lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombináciou bavlny, dreva a kovu. Tri suroviny... viac informácií »
HerzBlut Miss Hilton olejovaný dub
Značka: HerzBlut
380 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Miss Hilton vyrobená z dreva, textilu a kovu Drevená stolná lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombináciou bavlny, dreva a kovu. Tri suroviny...

Stolová lampa Miss Hilton vyrobená z dreva, textilu a kovu Drevená stolná lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombináciou bavlny, dreva a kovu. Tri suroviny sa tu vzájomne dopĺňajú a vytvárajú nádherný dekoratívny prvok, ktorý sa naplno rozloží na nočnom stolíku alebo na príborníku. Drevený stojan je popretkávaný dvoma úzkymi kovovými aplikáciami, ktoré vytvárajú plynulé spojenie medzi kovovou základňou a textilným tienidlo na lampu . Celkovo vzaté, dobre zladená kombinácia troch, ktorá prispieva k domáckemu interiéru. Svetlá od spoločnosti HerzBlut znamenajú kvalitu „Made in Germany“. Od nápadu k realizácii prebiehajú všetky pracovné kroky vo výrobnom závode v Nemecku. Remeslo, ako aj povaha a pôvod materiálov podliehajú neustálej kontrole, aby bola zaručená trvalo vysoká kvalita, ktorú predstavuje názov HerzBlut . Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa
Tento vynikajúci tovar ide zohnať teraz tu na našich stránkach v známej rubrike stolové lampy! Vyberte si podobné výrobky vo spomínanej sekcii za internetové ceny!

Tento akčný produkt HerzBlut Miss Hilton olejovaný dub, nikel 56cm od značky s dlhou históriou HerzBlut môžete pohodlne získať práve teraz u nás v bezva akcii. Práve teraz za cenu 380 EUR.