HerzBlut Marla stolná lampa olejovaný dub biela 57

Vyrobené v Nemecku - lampa na stoličku Marla vyrobená z dubového dreva a bavlny Hlavné zameranie stoličkovej lampy Marla je jednoznačne v harmonickom... viac informácií »
HerzBlut Marla stolná lampa olejovaný dub biela 57
Značka: HerzBlut
500 EUR
Overiť dostupnosť »
Vyrobené v Nemecku - lampa na stoličku Marla vyrobená z dubového dreva a bavlny Hlavné zameranie stoličkovej lampy Marla je jednoznačne v harmonickom...

Vyrobené v Nemecku – lampa na stoličku Marla vyrobená z dubového dreva a bavlny Hlavné zameranie stoličkovej lampy Marla je jednoznačne v harmonickom dizajne pätice žiarovky, ktorú tvoria dva hranaté duby, ktoré kónicky smerujú k sebe. Tie sú od seba v strede oddelené úzkym niklovým matným kovovým pásikom, takže vzniká vzrušujúci dizajn. To je doplnené bielym bavlneným tienidlo na lampu . Po zapnutí je svetlo jemne tlmené bavlneným tienidlom a rovnomerne vyžarované do miestnosti. Výrobca žiaroviek Herzblut pochádza zo Sauerlandu, kde sa tiež nachádza výrobný závod na výrobu žiaroviek. Vyrábajú sa výlučne ručne, a preto majú najvyššiu kvalitu. Spoločnosť vyrába iba svetlá z materiálov, ako je drevo, pretože udržateľnosť je jedným z ich hlavných princípov. Okrem toho manufaktúra venuje pozornosť krátkym výrobným trasám a produkcii neutrálnej z hľadiska CO² a šetriacej zdroje.
Kvalitný tovar HerzBlut Marla stolná lampa olejovaný dub biela máte možnosť nájsť bez problémov tu na stránkach v obľúbenej rubrike stolové lampy. Teraz si môžete vybrať podobné kusy z tejto známej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete ďalšie preverené produkty od značky HerzBlut. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Nový výrobok HerzBlut Marla stolná lampa olejovaný dub biela 57 od spoločnosti so zárukou kvality HerzBlut pohodlne dostanete v našej aktuálnej ponuke extra výhodne. Práve možno objednať len za 500 EUR.