HerzBlut Maive stojaca lampa, olejovaný dub, biela

Stojacia stojaca lampa Maive vyrobená z prírodných materiálov stojaca lampa Maive sľubuje útulnosť a vzrušujúci dizajn. Skladá sa z úzkej pätice... viac informácií »
HerzBlut Maive stojaca lampa
Značka: HerzBlut
770 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia stojaca lampa Maive vyrobená z prírodných materiálov stojaca lampa Maive sľubuje útulnosť a vzrušujúci dizajn. Skladá sa z úzkej pätice...

Stojacia stojaca lampa Maive vyrobená z prírodných materiálov stojaca lampa Maive sľubuje útulnosť a vzrušujúci dizajn. Skladá sa z úzkej pätice žiarovky z naolejovaného duba a rovnako hranatého tienidlo na lampu z bielej bavlny. Osobitná pozornosť sa venovala drevenému podstavcu, ktorému je vďaka tmavému koženému pásu dodaný obzvlášť kontrastný a moderný vzhľad. Kovové prvky v matnom nikle tiež dodávajú celkovému obrazu moderný a nadčasový nádych. HerzBlut je výrobca osvetlenia z krásneho Sauerlandu, ktorý si cení udržateľnú výrobu, ktorá je šetrná k podnebiu. Všetky ich svetlá sú stopercentne ručne vyrobené, a preto sú skutočne jedinečným predmetom s pečaťou schválenia „Made in Germany“.
Veľmi obľúbený produkt HerzBlut Maive stojaca lampa, olejovaný môžete zaobstarať bezstarostne tu na stránkach v známej kategórii stojacie lampy. Preskúmajte ešte iné produkty z tejto populárnej kategórie za super ceny! Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás taky ďalší kvalitný tovar značky HerzBlut. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka HerzBlut predstavuje kvalitné produkty Nakupujte výhodný u nás.

Unikátny produkt HerzBlut Maive stojaca lampa, olejovaný dub, biela značky HerzBlut jednoducho získate tu teraz práve za neuveriteľne nízku cenu! Akčné ceny od 770 EUR.