HerzBlut Leonora závesné LED KlickDim dub

Výškovo nastaviteľné závesné LED svietidlo z masívneho dreva Leonora s funkciou stmievania pomocou tlačidla a vypínača na stene LED závesné... viac informácií »
HerzBlut Leonora závesné LED KlickDim dub
Značka: HerzBlut
1 080 EUR
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľné závesné LED svietidlo z masívneho dreva Leonora s funkciou stmievania pomocou tlačidla a vypínača na stene LED závesné...

Výškovo nastaviteľné závesné LED svietidlo z masívneho dreva Leonora s funkciou stmievania pomocou tlačidla a vypínača na stene LED závesné svietidlo Leonora umožní, aby každý jedálenský stôl zažiaril originálnym spôsobom. Štvorcová lampa vyrobená z masívneho dreva obklopuje určité rustikálne kúzlo, ktoré si v moderných obývacích izbách príde na svoje. LED pásky zabudované v spodnej časti rámu sú opatrené saténovými krytmi, takže Leonora vyžaruje priame svetlo bez oslnenia. Záves žiarovky je možné nastaviť pomocou ťažného závažia v rozmedzí 95 až 160 cm, čím sa dá táto plocha podľa potreby tiež skrátiť počas montáže. Leonora kombinuje prírodný dizajn s najmodernejšou funkčnosťou. Podčiarkuje to nadpriemerný index vykreslenia farieb, ktorý zaisťuje mimoriadne prirodzené vykreslenie farieb. S Leonorou si môžete vychutnať aj dva pohodlné, plynulé stmievacie systémy s funkciou stmievania. Na jednej strane máte možnosť nastavenia jasu a zároveň farba svetla prostredníctvom tlačidla priamo na svietidle. Vďaka technológii Klick & Dim to možno dosiahnuť aj pomocou existujúceho nástenného spínača. S odchýlkami od 2 200 Kelvinov pri najnižšom svetelnom výkone do 4 000 Kelvinov pri najvyššom svetelnom výkone môžete ovplyvniť atmosféru v miestnosti. Značka HerzBlut dodržiava to, čo sľubuje názov, pretože žiarovky sú v Nemecku vyrobené s veľkou láskou. So žiarovkou od HerzBlut si vyberáte odolný prémiový tovar , čo potvrdzuje spracovanie, materiály a ponuka výmeny LED diód po ukončení životnosti v zákazníckom servise výrobcu. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa
Úplne unikátny produkt možno zaobstarať ešte tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz kúpite akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky za priaznivú cenu! Vehlasná značka HerzBlut svojim zákazníkom dodáva prémiové výrobky. Urobte radosť sami sebe!

Žiadaný tovar HerzBlut Leonora závesné LED KlickDim dub od top značky HerzBlut jednoducho nájdete tady skutočne výhodne. Produkt kúpite teraz u nás za 1 080 EUR.