HerzBlut Leonora závesná lampa Up&Down 160 cm

Stmievateľné LED svetlo Leonora z masívneho dreva - prémiová kvalita z Nemecka Závesné svietidlo Leonora je ideálne na osvetlenie jedálenských stolov... viac informácií »
HerzBlut Leonora závesná lampa Up&Down 160 cm
Značka: HerzBlut
1 150 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné LED svetlo Leonora z masívneho dreva - prémiová kvalita z Nemecka Závesné svietidlo Leonora je ideálne na osvetlenie jedálenských stolov...

Stmievateľné LED svetlo Leonora z masívneho dreva – prémiová kvalita z Nemecka Závesné svietidlo Leonora je ideálne na osvetlenie jedálenských stolov a jeho výšku (95-160 cm) možno nastaviť v niekoľkých krokoch pomocou integrovaného káblového mechanizmu. Lineárny tvar a teplý odtieň dreva lampy sa okrem iného skvele hodia do škandinávskeho štýlu bývania. Leonora je vybavená LED diódami na hornej aj spodnej strane. Kombinácia priameho a nepriameho osvetlenia vytvára útulný svetelný obraz, ktorý je navyše podporený satinovanými krytmi a nadpriemerným prirodzeným podaním farieb (CRI > 90). Bez inštalácie ďalších zariadení možno Leonoru stmievať nepretržite podľa potreby. Integrovaná funkcia stmievania umožňuje automatické nastavenie farby svetla v rozsahu od 2 200 do 4 000 Kelvinov počas procesu stmievania. Na tento účel môžete použiť funkciu click&dim prostredníctvom existujúceho nástenného vypínača alebo tlačidla priamo na svietidle. Svietidlá značky HerzBlut predstavujú ručne vyrábané kvalitné produkty Made in Germany. Príspevky spoločnosti HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne zásobovanie podnikových prevádzok a výroby energiou – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov z dreva podľa FSC – Ekologický obal – Reklamné materiály vyrobené výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môže vymeniť výrobca – Časti svietidla sú 100 % recyklovateľné – Vlastná opravárenská dielňa
Tento výnimočný výrobok HerzBlut Leonora závesná lampa Up&Down 160 cm možno zohnať už dnes tu na webe v rubrike závesné svietidlá. Získajte kvalitné produkty z našej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Máme aj v ponuke ďalšie kvalitné produkty od výrobcu HerzBlut. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca HerzBlut pre svojich zákazníkov dodáva vynikajúce výrobky.

Neodolateľný produkt HerzBlut Leonora závesná lampa Up&Down 160 cm s pečaťou kvality značky HerzBlut môžete si kúpiť teraz v ponuke v akcii. Produkt je v súčasnosti v predaji za 1 150 EUR.