HerzBlut Leonora závesná lampa smrek up&down 85 cm

Trvalo udržateľne vyrábané LED závesné svetlo Leonora s funkciou stmievania Vďaka úzkej svetelnej lište zo smrekového dreva a výraznej štruktúre... viac informácií »
HerzBlut Leonora závesná lampa smrek up&down 85 cm
Značka: HerzBlut
890 EUR
Overiť dostupnosť »
Trvalo udržateľne vyrábané LED závesné svetlo Leonora s funkciou stmievania Vďaka úzkej svetelnej lište zo smrekového dreva a výraznej štruktúre...

Trvalo udržateľne vyrábané LED závesné svetlo Leonora s funkciou stmievania Vďaka úzkej svetelnej lište zo smrekového dreva a výraznej štruktúre dreva si prívesné svetlo Leonora LED získa každého milovníka dreva. Bol vybavený účinnými LED diódami a vyrobený ručne tak, aby poskytoval najvyššiu kvalitu. Svetlo je emitované nahor a nadol pomocou saténových difúzorov, čo z neho robí ideálny zdroj svetla v jedálenskej časti. Svetlo je možné podľa potreby upraviť, pokiaľ ide o jas a farba svetla (funkcia stlmenia / zahriatia). To sa dá dosiahnuť pomocou tlačidla integrovaného do lišty, ako aj bežného nástenného spínača (funkcia switch-dim). Dve diskrétne navrhnuté oje navyše umožňujú nepretržité nastavenie výšky svetelnej tyče (95 – 160 cm). Počnúc návrhom, od výroby až po výrobu, výroba HerzBlut zaisťuje udržateľnú výrobu s nízkymi emisiami. Vysoko kvalitné svetlá sú vyrobené s dôrazom na detail z dreva s certifikátom FSC.
Neodolateľný produkt HerzBlut Leonora závesná lampa smrek up&down dostanete bezstarostne tu na webe zaradený v kategórii závesné svietidlá. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto populárnej kategórie v zľave.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar HerzBlut Leonora závesná lampa smrek up&down 85 cm od známej spoločnosti HerzBlut ľahko môžete nájsť ešte dnes za outletovú cenu. Výhodne za super cenu 890 EUR.