HerzBlut Leonora závesná lampa smrek, 121 cm, down

Stmievateľné LED závesné svietidlo Leonora vyrobené zo smrekového dreva Lúč LED závesného svetla Leonora má štíhly tvar a výraznú štruktúru... viac informácií »
HerzBlut Leonora závesná lampa smrek
Značka: HerzBlut
1 030 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné LED závesné svietidlo Leonora vyrobené zo smrekového dreva Lúč LED závesného svetla Leonora má štíhly tvar a výraznú štruktúru...

Stmievateľné LED závesné svietidlo Leonora vyrobené zo smrekového dreva Lúč LED závesného svetla Leonora má štíhly tvar a výraznú štruktúru dreva, čo dodáva dizajnu prírodný a moderný vzhľad. Integrované LED diódy je možné stlmiť pomocou tlačidla na lište a nástenného spínača a súčasne je možné nastaviť farba svetla (funkcia stmievania na zahriatie). To zaisťuje nielen optimálne osvetlenie, ale aj dokonalú náladu osvetlenia. Ďalej je možné tyč meniť pomocou dvoch protizávaží na výšku od 95 do 160 cm. LED závesné svetlo Leonora je dielom renomovaného výrobcu HerzBlut. Láska k surovému drevu a ručná výroba umožňujú majstrovský a vysoko kvalitný svetelný objekt. HerzBlut sa tiež riadi hlavnou zásadou udržateľnej ekonomiky orientovanej na budúcnosť. Veľa podarený výrobok HerzBlut Leonora závesná lampa smrek, 121 cm, down môžete získať bez ťažkostí tu na webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Preskúmajte akčné produkty z tejto známej kategórie v bezva akcii! Obľúbený výrobca zákazníkov HerzBlut pre svojich zákazníkov ponúka top sortiment. Presvedčte sa sami. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! U nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa HerzBlut. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a obľúbený produkt HerzBlut Leonora závesná lampa smrek, 121 cm, down od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou HerzBlut máte možnosť nakúpiť ešte dnes za neuveriteľne nízku cenu. Ceny od 1 030 EUR.