HerzBlut Leonora stropné LED svietidlo olejovaný

LED stropné svetlo Leonora, stmievateľné nástenným vypínačom HerzBlut sú známe svojou štýlovou súhrou dreva a kovu. Moderné LED stropné svetlo... viac informácií »
HerzBlut Leonora stropné LED svietidlo olejovaný
Značka: HerzBlut
1 080 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stropné svetlo Leonora, stmievateľné nástenným vypínačom HerzBlut sú známe svojou štýlovou súhrou dreva a kovu. Moderné LED stropné svetlo...

LED stropné svetlo Leonora, stmievateľné nástenným vypínačom HerzBlut sú známe svojou štýlovou súhrou dreva a kovu. Moderné LED stropné svetlo Leonora je tienidlo na lampu vyrobené z masívnych drevených trámov, ktoré visí z kovového vrchlíka. Počas montáže je možné závesné káble skrátiť zo 40 na 20 cm. LED diódy sú zabudované do rámu tak, že vyžarujú svoje svetlo nepriamo do miestnosti, čo vytvára obzvlášť útulné osvetlenie. Podporuje to technológia click & dim. To umožňuje používateľovi nepretržite ovládať jas a farba svetla (2 200 – 4 000 K) pomocou bežného nástenného spínača. Integrovaná funkcia dim-to-warm zaisťuje, že svetlo získa teplo, keď bude slabšie. V každom režime sa Leonora vyznačuje aj mimoriadne realistickým farebným podaním okolia. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa
Akčný tovar HerzBlut Leonora stropné LED svietidlo olejovaný môžete kúpiť bez problémov tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stropné svietidlá. Nájdite si ešte ostatné kusy v spomínanej rubrike za skvelú cenu. Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa HerzBlut. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento dizajnový kus HerzBlut Leonora stropné LED svietidlo olejovaný od dodávateľa s dlhou históriou HerzBlut môžete nájsť aktuálne na našej webovej stránke za dobrú cenu! V súčasnosti v predaji od 1 080 EUR.