HerzBlut Leonora nástenné LED up&down orech

Štvorcové LED nástenné svietidlo Leonora vyrobené z dreva V sérii Leonora je interpretovaný tradičný materiál drevo. V minimalistickom prevedení je... viac informácií »
HerzBlut Leonora nástenné LED up&down orech
Značka: HerzBlut
380 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcové LED nástenné svietidlo Leonora vyrobené z dreva V sérii Leonora je interpretovaný tradičný materiál drevo. V minimalistickom prevedení je...

Štvorcové LED nástenné svietidlo Leonora vyrobené z dreva V sérii Leonora je interpretovaný tradičný materiál drevo. V minimalistickom prevedení je nástenné svietidlo príjemným doplnkom moderného vybavenia. Malé svietiace telo je ideálne na útulné osvetlenie chodieb, spální alebo obývacích priestorov. Leonora sa skladá z kvádrového tienidlo na lampu vyrobeného z masívneho dreva, dvoch bielych akrylových krytov na oboch koncoch a kovového rámu s povrchovou úpravou matným niklom. Svetlo je možné zapínať a vypínať priamo na mieste pomocou spínača pripevneného k žiarovke. S novým typom technológie dosahuje Leonora index farebného vykreslenia viac ako 90, ktorý zaisťuje verné farebné podanie okolia, neďaleko slnečného žiarenia. Energeticky účinné pásky LED môžu byť vymenené zákazníckym servisom výrobcu po skončení životnosti, takže žiarovka zostane neporušená. Každý, kto si HerzBlut svietidlo HerzBlut, investuje do kvality. Vysoko kvalitné bytové doplnky sú vyrobené v Nemecku a sú tiež ručnej výroby. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa
Kvalitný a žiadaný výrobok zoženiete taktiež tu na stránkach v známej rubrike nástenné svietidlá! Pripravili sme ďalšie produkty v spomínanej kategórii na pár kliknutí! Náš sortiment je ale široký, máme aj v ponuke ďalšie vybrané kúsky značky HerzBlut. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tento produkt HerzBlut Leonora nástenné LED up&down orech značky HerzBlut máte možnosť nakúpiť tady teraz za mimoriadne nízku cenu! Ponuka už od 380 EUR.