HerzBlut Leonora nástenné LED up&down olej dub

Neodolateľný produkt možno nakúpiť už dnes u nás umiestnený v rubrike nástenné svietidlá! Nájdite si ešte ďalšie výrobky z tejto rubriky vo... viac informácií »
HerzBlut Leonora nástenné LED up&down olej dub
Značka: HerzBlut
360 EUR
Overiť dostupnosť »
Neodolateľný produkt možno nakúpiť už dnes u nás umiestnený v rubrike nástenné svietidlá! Nájdite si ešte ďalšie výrobky z tejto rubriky vo...

Neodolateľný produkt možno nakúpiť už dnes u nás umiestnený v rubrike nástenné svietidlá! Nájdite si ešte ďalšie výrobky z tejto rubriky vo výhodnej akcii!
Štvorcové LED nástenné svietidlo Leonora vyrobené z dreva V sérii Leonora je interpretovaný tradičný materiál drevo. V minimalistickom prevedení je nástenné svietidlo príjemným doplnkom moderného vybavenia. Malé svietiace telo je ideálne na útulné osvetlenie chodieb, spální alebo obývacích priestorov. Leonora sa skladá z kvádrového tienidlo na lampu vyrobeného z masívneho dreva, dvoch bielych akrylových krytov na oboch koncoch a kovového rámu s povrchovou úpravou matným niklom. Svetlo je možné zapínať a vypínať priamo na mieste pomocou spínača pripevneného k žiarovke. S novým typom technológie dosahuje Leonora index farebného vykreslenia viac ako 90, ktorý zaisťuje verné farebné podanie okolia, neďaleko slnečného žiarenia. Energeticky účinné pásky LED môžu byť vymenené zákazníckym servisom výrobcu po skončení životnosti, takže žiarovka zostane neporušená. Každý, kto si HerzBlut svietidlo HerzBlut, investuje do kvality. Vysoko kvalitné bytové doplnky sú vyrobené v Nemecku a sú tiež ručnej výroby. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa

Veľa predávaný kus HerzBlut Leonora nástenné LED up&down olej dub od dodávateľa s dlhou históriou HerzBlut máte možnosť kúpiť si u nás teraz za najnižšiu cenu! Vo skvelej akcii za 360 EUR.