HerzBlut Dana stolná lampa, smrek, tienidlo biele

Dizajnová stolová lampa Dana v modernom drevenom vzhľade Stolová lampa Dana od HerzBlut zaujme svojou prirodzenosťou a eleganciou. Hlavné zameranie je na... viac informácií »
HerzBlut Dana stolná lampa
Značka: HerzBlut
330 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová stolová lampa Dana v modernom drevenom vzhľade Stolová lampa Dana od HerzBlut zaujme svojou prirodzenosťou a eleganciou. Hlavné zameranie je na...

Dizajnová stolová lampa Dana v modernom drevenom vzhľade Stolová lampa Dana od HerzBlut zaujme svojou prirodzenosťou a eleganciou. Hlavné zameranie je na masívny podstavec lampy, ktorý je vyrobený z ručne vyrobeného smrekového dreva v uhlovom tvare. Po celej dĺžke ním prechádza úzky kovový pás, ktorý sedí na matnom poniklovanom kovovom plechu. Spolu s bielym tienidlo na lampu vyrobeným z bavlny vytvoril tento nadčasový aj moderný celkový obraz, ktorý sa harmonicky integruje do všetkých zariadení. HerzBlut vyrába – ako už názov napovedá – svoje ľahké výtvory s veľkým dôrazom na detail a vášňou. Sú vyrobené zo 100% dreva s certifikátom FSC a v krásnom nemeckom Sauerlande. Vo výrobe spoločnosť kladie osobitný dôraz na udržateľnosť a výrobu s nízkymi emisiami.
Zaujímavý produkt môžete nakúpiť práve tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike stolové lampy. Teraz môžete získať ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za úplne najnižšiu cenu. Populárna značka HerzBlut vám predstavuje kvalitný sortiment.

Akčný kus HerzBlut Dana stolná lampa, smrek, tienidlo biele od dodávateľa kvalitných produktov HerzBlut ide získať práve dnes naozaj výhodne. Cena už od 330 EUR.