HerzBlut Dana stolná lampa, smrek, tienidlo biele

Svietidlo na stoličku Dana s ručne vyrobeným dreveným rámom Svietidlo stoličky Dana svojím hranatým rámom svetla z masívneho smrekového dreva a... viac informácií »
HerzBlut Dana stolná lampa
Značka: HerzBlut
500 EUR
Overiť dostupnosť »
Svietidlo na stoličku Dana s ručne vyrobeným dreveným rámom Svietidlo stoličky Dana svojím hranatým rámom svetla z masívneho smrekového dreva a...

Svietidlo na stoličku Dana s ručne vyrobeným dreveným rámom Svietidlo stoličky Dana svojím hranatým rámom svetla z masívneho smrekového dreva a bielym tienidlo na lampu z bavlny vyčaruje vo vašom vlastnom dome útulnosť a prirodzenosť. Uhlová lišta sedí na štvorcovom kovovom podstavci z matného niklu a po celej dĺžke ňou prechádza úzky kovový pás. To nielen dáva celkovému vzhľadu určitú modernosť, ale aj nadčasovosť, čo z Dany zase robí všestranný ľahký objekt. Biela tienidlo na lampu zaisťuje jemné filtrovanie svetla a rovnomerné osvetlenie okolia. Svietidlo stoličky Dana bolo vyrobené v Sauerlande s vášňou a veľkým zmyslom pre detail. Pretože je HerzBlut prírodou a životným prostredím, na výrobu ručne vyrábaných drevených svetiel sa používa iba drevo s certifikátom FSC. Spoločnosť tiež zaisťuje krátke prepravné trasy a ekologické balenie. Dokonca aj naša vlastná elektrina sa vyrába CO2-neutrálnym spôsobom. V zľave tento tovar HerzBlut Dana stolná lampa, smrek, tienidlo možno nakúpiť teraz tu na našich stránkach v kategórii stolové lampy! Vyberte si nové produkty z tejto známej rubriky vo výhodnej akcii. To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež viac kúskov od výrobcu HerzBlut. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Vehlasný dodávateľ HerzBlut dlhodobo predáva kvalitné produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Podarený tovar HerzBlut Dana stolná lampa, smrek, tienidlo biele od značky so skvelou reputáciou HerzBlut ide zaobstarať tady teraz skutočne výhodne! Teraz len za 500 EUR.