HerzBlut Dana stolná lampa drevená základňa dub

Štvorcová drevená stolová lampa Dana s okrúhlym textilným tienidlom Kombinácia štvorcového podstavca a okrúhleho textilného tienidlo na lampu robí... viac informácií »
HerzBlut Dana stolná lampa drevená základňa dub
Štvorcová drevená stolová lampa Dana s okrúhlym textilným tienidlom Kombinácia štvorcového podstavca a okrúhleho textilného tienidlo na lampu robí...

Štvorcová drevená stolová lampa Dana s okrúhlym textilným tienidlom Kombinácia štvorcového podstavca a okrúhleho textilného tienidlo na lampu robí zo stolovej lampy Dana od Herzblut skutočný dizajnový doplnok pre váš domov. Vďaka svojej malej výške sa hodí ako na nočný stolík, tak na poličku, napríklad ako doplnkový svetelný prvok. tienidlo na lampu z bielej bavlny skrýva objímku E27, ktorú je možné podľa potreby vybaviť energeticky úspornými LED žiarovkami. Dizajn a kvalita žiarovky pochádza od spoločnosti HerzBlut, výrobcu, ktorý vyvíja a vyrába svoje výrobky v Nemecku. Pečať „Made in Germany“ znamená odolnosť, inovatívny dizajn a vysoko kvalitné spracovanie. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa
Tento exkluzívny produkt HerzBlut Dana stolná lampa drevená základňa dub nájdete tiež tu a teraz na našom webe v známej kategórii stolové lampy! Zaobstarajte si akčné produkty z tejto kateógrie za rozumné peniaze! To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Máme však aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od výrobcu HerzBlut. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar HerzBlut Dana stolná lampa drevená základňa dub od top značky HerzBlut ide získať práve tu trvalo výhodne. Ponuka už od 290 EUR.