HerzBlut Dana stojaca lampa, smrek, tienidlo biele

Ručne vyrobená stojaca lampa Dana - vyrobená v Nemecku stojaca lampa Dana sa vyznačuje eleganciou a modernosťou. Skladá sa z uhlového pätice žiarovky... viac informácií »
HerzBlut Dana stojaca lampa
Značka: HerzBlut
910 EUR
Overiť dostupnosť »
Ručne vyrobená stojaca lampa Dana - vyrobená v Nemecku stojaca lampa Dana sa vyznačuje eleganciou a modernosťou. Skladá sa z uhlového pätice žiarovky...

Ručne vyrobená stojaca lampa Dana – vyrobená v Nemecku stojaca lampa Dana sa vyznačuje eleganciou a modernosťou. Skladá sa z uhlového pätice žiarovky zo smreku a klasického tienidlo na lampu z bavlny. Na dlhej strane oddeľuje smrekové drevo úzky kovový pás, ktorý z neho robí zvláštny pútač pohľadov. Vďaka svojmu prírodnému a modernému vzhľadu sa Dana harmonicky hodí do existujúcich zariadení a vytvára nielen vizuálny pútač očí, ale tiež vytvára útulnú svetelnú atmosféru. Či už vedľa pohodlného kresla alebo v kútiku na čítanie, Dana sa dá ľahko integrovať kdekoľvek. Dana je majstrovské dielo od výrobcu Sauerland HerzBlut, ktorý je stopercentne venovaný láske k drevu. Svoje výtvory vyrába výlučne v Nemecku a používa drevo od dodávateľov s certifikátom FSC. Vďaka tomu zaručuje vysokú kvalitu na jednej strane a výrobu šetriacu zdroje na druhej strane.
V zľave tento produkt môžete získať taktiež tu na webe zaradený v kategórii stojacie lampy. Vyberte si unikátne produkty z tejto populárnej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! U zákazníkov obľúbená značka HerzBlut dlhodobo predáva prvotriedny tovar. Nové kúsky každý deň.

Vysokokvalitný výrobok HerzBlut Dana stojaca lampa, smrek, tienidlo biele od spoľahlivej značky HerzBlut jednoducho nájdete na našich stránkach teraz za úžasnú cenu! Cenovo vychádza na 910 EUR.