HerzBlut Conico závesné LED svietidlo orech 1-pl.

S prvkom z pravého dreva - stmievateľná LED závesná lampa Conico LED závesná lampa Conico dokazuje, že úplne protichodné materiály môžu navzájom... viac informácií »
HerzBlut Conico závesné LED svietidlo orech 1-pl.
Značka: HerzBlut
350 EUR
Overiť dostupnosť »
S prvkom z pravého dreva - stmievateľná LED závesná lampa Conico LED závesná lampa Conico dokazuje, že úplne protichodné materiály môžu navzájom...

S prvkom z pravého dreva – stmievateľná LED závesná lampa Conico LED závesná lampa Conico dokazuje, že úplne protichodné materiály môžu navzájom dokonale ladiť. Úzke kyvadlo pozostáva na jednej strane z tela vyrobeného z masívneho orechového dreva, ktoré má dosť rustikálny nádych. Na druhej strane je toto telo doplnené matným kovom niklovej farby v hornej a dolnej časti, ktorý je modernou súčasťou tejto žiarovky. Ak sa tieto dva materiály použijú spolu, dokonale sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú svetelný objekt, z ktorého srší čistá elegancia. Oblasti použitia a umiestnenia spoločnosti Conico sú tiež veľmi rozmanité. Či už je to pult v kuchyni doma alebo v kaviarni, alebo dokonca tmavý výklenok, ktorý je možné zvýrazniť svetlom tejto prívesnej lampy – Conico rozvíja svoj pôvabný efekt všade. Podľa želania môžu byť LED diódy dokonca stlmené, aby mohla spoločnosť Conico vytvárať aj rozptýlenejšie svetelné podmienky. Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa V zľave tento tovar HerzBlut Conico závesné LED svietidlo môžete zohnať bez problémov tu u nás v známej sekcii závesné svietidlá. Máme pre vás podobné výrobky z tejto populárnej rubriky za výhodné peniaze.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt HerzBlut Conico závesné LED svietidlo orech 1-pl. od spoločnosti so zárukou kvality HerzBlut ide získať momentálne na našich stránkach stále výhodne. Teraz si môžete kúpiť za 350 EUR.