HerzBlut Conico závesná lampa prírodný dub 3-pl.

Závesné LED žiarovka s tromi žiarovkami Conico vyrobená z dubu a kovu Vďaka minimalisticky vyzerajúcemu tvaru a jasnému prírodnému charakteru je... viac informácií »
HerzBlut Conico závesná lampa prírodný dub 3-pl.
Značka: HerzBlut
850 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné LED žiarovka s tromi žiarovkami Conico vyrobená z dubu a kovu Vďaka minimalisticky vyzerajúcemu tvaru a jasnému prírodnému charakteru je...

Závesné LED žiarovka s tromi žiarovkami Conico vyrobená z dubu a kovu Vďaka minimalisticky vyzerajúcemu tvaru a jasnému prírodnému charakteru je závesné svetlo Conico obzvlášť dobre harmonizované s obývacimi izbami a salónikmi v modernom a škandinávskom štýle. Vysoko kvalitná HerzBlut vyrobená v Nemecku môže byť použitá napríklad ako priamy zdroj svetla pre stoly a pulty. Z dlhej striešky visia tri štíhle odtiene vyrobené z prírodného duba a kovových prvkov vo vzhľade brúseného chrómu. Stmievateľné LED diódy sú umiestnené za šošovkou zo skla Optiwhite s matným povrchom na jednej strane. – Výška zavesenia nastaviteľná počas montáže od 100 do 170 cm Príspevok HerzBlut k ochrane životného prostredia – CO² neutrálne dodávky energie pre miesta a výrobu spoločnosti – Vyrobené v Nemecku – Regionálni dodávatelia – Certifikácia výrobkov pre drevo podľa FSC – Ekologické obaly – Reklamný materiál vyrobený výlučne z prírodných materiálov – Svetlá sú vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín – LED diódy môžu byť vymenené výrobcom – Diely svietidla sú 100% recyklovateľné – Vnútorná opravovňa Tento veľmi obľúbený výrobok HerzBlut Conico závesná lampa prírodný dub 3-pl. môžete zaobstarať ľahko tu a teraz na našom webe v známej rubrike závesné svietidlá. Vyhľadajte si nové produkty z tejto rubriky v akcii! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa HerzBlut. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný kus HerzBlut Conico závesná lampa prírodný dub 3-pl. od skvelej značky HerzBlut ľahko zoženiete zrovna za najnižšiu cenu. V súčasnosti za 850 EUR.