HerzBlut Arco stojaca LED olejovaný dub, Klick&Dim

Výnimočný a žiadaný tovar je k dostaniu už dnes tu u nás v populárnej kateogrii stojacie lampy! Vyhľadajte si parádne výrobky z tejto obľúbenej... viac informácií »
HerzBlut Arco stojaca LED olejovaný dub
Značka: HerzBlut
1 130 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočný a žiadaný tovar je k dostaniu už dnes tu u nás v populárnej kateogrii stojacie lampy! Vyhľadajte si parádne výrobky z tejto obľúbenej...

Výnimočný a žiadaný tovar je k dostaniu už dnes tu u nás v populárnej kateogrii stojacie lampy! Vyhľadajte si parádne výrobky z tejto obľúbenej rubriky za super ceny. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite na viac vybraných výrobkov značky HerzBlut. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov HerzBlut dodáva pre svojich zákazníkov top tovar
LED stojaca lampa Arco – stojaca lampa so zárukou pohodlia! Arco je zvláštny druh LED stojaca lampa , pretože so svojím dreveným telom svietidla z naolejovaného dubového dubu a predĺženými LED pásmi (stmievateľnými) zaisťuje mimoriadne chvíle v obývacej izbe. Svetlo je saténovým krytom jemne neoslňujúce a vyžarované rovnomerne, takže je vytvorený skvelý pocit z priestoru a príjemná svetelná atmosféra. Drevené telo svietidla v kombinácii s matným poniklovaným držiakom žiarovky vytvára obzvlášť harmonický celkový obraz, ktorý je možné ľahko integrovať do každého konceptu miestnosti. stojaca lampa Arco LED je dizajnérskym HerzBlut, ktorá nenesie svoj názov pre nič za nič. V skutočnosti majú slabé miesto pre drevo a v idylickom Sauerlande vyrábajú svetlá, na ktoré si milovníci dreva prídu na svoje. Pre výrobňu však nie je dôležitý iba predmet z dreva, ale aj spôsob jeho spracovania. Kvôli životnému prostrediu sa zaobchádzajú bez externého výrobného zariadenia a všetky svetlá si vyrábajú sami a ručne. Aj pokiaľ ide o elektrinu, zabezpečujú neutrálnu výrobu CO2 pomocou vlastných slnečných kolektorov.

Tento obľúbený výrobok HerzBlut Arco stojaca LED olejovaný dub, Klick&Dim od skvelej a známej značky HerzBlut nájdete v súčasnosti za výpredajovú cenu! Iba teraz za 1 130 EUR.