HerzBlut Amos oblúkové svietidlo rám olejovaný dub

Výškovo nastaviteľné oblúkové svietidlo Amos vyrobené z dreva a bavlny Oblúková lampa Amos má elegantný vzhľad v obývacej izbe a poskytuje... viac informácií »
HerzBlut Amos oblúkové svietidlo rám olejovaný dub
Značka: HerzBlut
1 410 EUR
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľné oblúkové svietidlo Amos vyrobené z dreva a bavlny Oblúková lampa Amos má elegantný vzhľad v obývacej izbe a poskytuje...

Výškovo nastaviteľné oblúkové svietidlo Amos vyrobené z dreva a bavlny Oblúková lampa Amos má elegantný vzhľad v obývacej izbe a poskytuje atmosférické svetelné okamihy. Drevená základňa lampy bola ručne vyrobená a má mierny tvar oblúka. Tá sa tiahne nahor cez kovovú tyč, ku ktorej je tiež pripevnené tienidlo na lampu . Výšku je možné podľa potreby určiť pomocou zaisťovacích skrutiek, čo umožňuje expozíciu podľa potreby. Súhra drevenej žiarovky s kovovým oblúkom a bielym bavlneným tienidlom vytvára obzvlášť harmonický celkový obraz. Po zapnutí vytvorí biely tienidlo na lampu obzvlášť útulnú svetelnú atmosféru. Oblúková lampa Amos bola vyrobená v krásnom Sauerlande, kde sa nachádza aj sídlo HerzBlut . Všetky svetlá sú najvyššej kvality a sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC. Veľmi žiadaný produkt HerzBlut Amos oblúkové svietidlo rám olejovaný dub získate pohodlne tu na našich stránkach v populárnej sekcii stojacie lampy! Teraz kúpite akčné produkty z tejto populárnej kategórie za úplne najnižšiu cenu. U nás vám ponúkneme viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky od výrobcu HerzBlut. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny produkt HerzBlut Amos oblúkové svietidlo rám olejovaný dub od obľúbenej značky so zárukou kvality HerzBlut môžete zohnať tu skutočne lacno. Práve teraz za cenu 1 410 EUR.