Helestra Cosi nástenné LED chróm, výška 31 cm

Obdĺžnikové nástenné svietidlo LED Cosi so skleneným tienidlom s leštenými hranami Nástenné svietidlo LED Cosi pôsobí vznešene vďaka svojmu... viac informácií »
Helestra Cosi nástenné LED chróm
Značka: Helestra
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obdĺžnikové nástenné svietidlo LED Cosi so skleneným tienidlom s leštenými hranami Nástenné svietidlo LED Cosi pôsobí vznešene vďaka svojmu...

Obdĺžnikové nástenné svietidlo LED Cosi so skleneným tienidlom s leštenými hranami Nástenné svietidlo LED Cosi pôsobí vznešene vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu. Kovové telo má lesklý chrómový povrch a je na ňom umiestnené saténové sklo s leštenými okrajmi, ktoré funguje ako difúzor a je zodpovedné za rovnomerné rozloženie svetla a osvetlenie bez oslnenia. Nástenné svietidlo sa dá použiť vertikálne vedľa zrkadla aj horizontálne nad ním a tiež ako nástenné svietidlo na chodbe, poskytuje krásny obraz a predovšetkým príjemné svetlo. Osobitnou vlastnosťou svietidla je dobré podanie farieb teplých bielych LED diód, ktoré možno stmievať pomocou stmievača s fázovým rezom alebo fázovým rezom. Index podania farieb je CRI Ra >90.
V zľave tovar Helestra Cosi nástenné LED chróm, môžete nájsť jednoducho na stránkach v populárnej kateogrii nástenné svietidlá! Teraz môžete kúpiť podobné výrobky vo spomínanej sekcii za najnižšiu cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac. Mrknite tiež na ďalšie kúsky od značky Helestra. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento žiadaný kus Helestra Cosi nástenné LED chróm, výška 31 cm od top výrobcu Helestra pohodlne zaobstaráte tady za priaznivú cenu! Teraz zaobstaráte len za 199,90 EUR.