HEISSNER SMART LIGHTS transformátor 105W

Transformátor 230 V na 12 V so zástrčkou pre SMART LIGHTS Tento transformátor, ktorý je vhodný na vonkajšie použitie, umožňuje HEISSNER žiaroviek... viac informácií »
HEISSNER SMART LIGHTS transformátor 105W
Značka: HEISSNER
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Transformátor 230 V na 12 V so zástrčkou pre SMART LIGHTS Tento transformátor, ktorý je vhodný na vonkajšie použitie, umožňuje HEISSNER žiaroviek...

Transformátor 230 V na 12 V so zástrčkou pre SMART LIGHTS Tento transformátor, ktorý je vhodný na vonkajšie použitie, umožňuje HEISSNER žiaroviek SMART LIGHTS od spoločnosti HEISSNER cez sieť 230 V. Je vybavený 2 m dlhým zástrčkovým káblom a výstupom pre pripojenie svetiel, rozvádzačov alebo predlžovacích káblov. – Pri výbere transformátora je potrebné brať do úvahy celkový výkon pripojených spotrebiteľov. Veľmi jedinečný produkt môžete získať teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii heissner smart lights! Nájdite si podobné produkty z tejto populárnej sekcie z pohodlia domova.

Podarený produkt HEISSNER SMART LIGHTS transformátor 105W od nášho popredného výrobcu HEISSNER môžete nájsť v našej aktuálnej ponuke skutočne výhodne. Na našich stránkach za 45 EUR.