HEISSNER SMART LIGHTS predĺženie 4-pólové 5 m

Kvalitný a lacný produkt je na získanie práve teraz tu u nás v známej kategórii heissner smart lights. Vyberte si ďalšie produkty v spomínanej... viac informácií »
HEISSNER SMART LIGHTS predĺženie 4-pólové 5 m
Značka: HEISSNER
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a lacný produkt je na získanie práve teraz tu u nás v známej kategórii heissner smart lights. Vyberte si ďalšie produkty v spomínanej...

Kvalitný a lacný produkt je na získanie práve teraz tu u nás v známej kategórii heissner smart lights. Vyberte si ďalšie produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu! Slávny výrobca HEISSNER vám môže ponúknuť špičkové výrobky.
Predlžovací kábel SMART LIGHTS, 4-pólový Tento predlžovací HEISSNER pestrofarebné svetlá SMART LIGHTS RGB od spoločnosti HEISSNER prevádzkovať vo väčšej vzdialenosti od zdroja energie alebo od ovládača. Je pripojený k 4-pinovému výstupu RGB radiča alebo Wi-Fi radiča alebo k 4-pinovému pripojovaciemu rozdeľovaču. Vďaka robustnej a vodotesnej konštrukcii možno predlžovací kábel bez váhania položiť pod zem alebo do záhradného jazierka.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt HEISSNER SMART LIGHTS predĺženie 4-pólové 5 m od známej kvalitnej značky HEISSNER jednoducho môžete nájsť práve za úplne najnižšiu cenu! Na našej stránke za 20 EUR.