LED závesná lampa Hayley, sklená, 1 svetlo, zlatá

Závesná lampa LED Hayley v tvare gule s prvkami zlatej farby a tienidlom zo skla s bublinkovou štruktúrou Hayley vyniká svojim zovňajškom a je to... viac informácií »
LED závesná lampa Hayley
Závesná lampa LED Hayley v tvare gule s prvkami zlatej farby a tienidlom zo skla s bublinkovou štruktúrou Hayley vyniká svojim zovňajškom a je to...

Závesná lampa LED Hayley v tvare gule s prvkami zlatej farby a tienidlom zo skla s bublinkovou štruktúrou Hayley vyniká svojim zovňajškom a je to kompaktne vyrobená závesná lampa LED, ktorá sa môže použiť v obytných priestoroch a tam, kde má byť dekoratívnym pútačom. Bez všetkého môžete použiť aj niekoľko lámp v rade, napríklad na osvetlenie pultu. LED sú nielen účinné, ale aj energeticky úsporné, takže nízka spotreba energie aj napriek tomu dáva dobrú intenzitu osvetlenia. Krehká guľa má zaujímavý povrch s bublinkovou štruktúrou a na spodnej strane s kovovým prvkom, ktorý je podobne ako stropný držiak, v lesklom zlatom odtieni a prepožičiava závesnej lampe klasický ráz. Svetlo nesvieti len priamo, ale aj nepriamo, pričom časť priameho svetla svieti cez biely sklený prvok veľmi mäkko a útulne.

Tento dizajnový tovar LED závesná lampa Hayley, sklená, 1 svetlo, zlatá od spoločnosti s výborným menom Lucande jednoducho môžete zohnať na našich stránkach teraz za skvelú cenu! Teraz zaobstaráte len za 80 EUR.