GUBI Gräshoppa závesná lampa, antracitová

Jednosvetelné závesné svietidlo Gräshoppa - dizajnové svietidlo od Grety M. Grossman Závesné svietidlo Gräshoppa sa vyznačuje oceľovým tienidlom,... viac informácií »
GUBI Gräshoppa závesná lampa
Značka: GUBI
350 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednosvetelné závesné svietidlo Gräshoppa - dizajnové svietidlo od Grety M. Grossman Závesné svietidlo Gräshoppa sa vyznačuje oceľovým tienidlom,...

Jednosvetelné závesné svietidlo Gräshoppa – dizajnové svietidlo od Grety M. Grossman Závesné svietidlo Gräshoppa sa vyznačuje oceľovým tienidlom, ktorého dizajn je charakteristický pre návrhy Grety M. Grossmanovej (1906-1999): Švédska dizajnérka, ktorá sa v 50. a 60. rokoch 20. storočia preslávila v Európe a tiež v Severnej Amerike, sa zameriavala na priemyselný dizajn. Jej návrhy sa vyznačujú úspešnou kombináciou vizuálnej estetiky, ktorá vyžaruje nadčasovú eleganciu, a vysokej funkčnosti. Jednotlivo umiestnené závesné svietidlo Gräshoppa krásne osvetlí jedálenský stôl; usporiadané v radoch je vhodné aj na osvetlenie väčších plôch, napríklad kuchynskej linky. Toto štýlové závesné svietidlo vyrába dánska spoločnosť Gubi, svetoznámy výrobca vysokokvalitných dizajnových kúskov v oblasti nábytku a osvetlenia. – Kompatibilné len so stmievateľnými svetelnými zdrojmi LED
Exkluzívny produkt GUBI Gräshoppa závesná lampa, získate už dnes u nás v obľúbenej sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť ešte ďalšie výrobky zo spomínanej sekcie za skvelú cenu.

Veľmi jedinečný kus GUBI Gräshoppa závesná lampa, antracitová s osvedčenou značkou GUBI zaobstaráte momentálne na webe za primerané peniaze! Teraz zaobstaráte len za 350 EUR.