GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné čierna/striebro

Prispôsobiteľné závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED s vymeniteľnými štýlovými krytmi Bavorskému výrobcovi svietidiel Grimmeisen sa podarilo... viac informácií »
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné čierna/striebro
Značka: GRIMMEISEN
2 580 EUR
Overiť dostupnosť »
Prispôsobiteľné závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED s vymeniteľnými štýlovými krytmi Bavorskému výrobcovi svietidiel Grimmeisen sa podarilo...

Prispôsobiteľné závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED s vymeniteľnými štýlovými krytmi Bavorskému výrobcovi svietidiel Grimmeisen sa podarilo vytvoriť osvetľovací objekt Onyxx Pro Linea LED, ktorý ponúka maximálne prispôsobenie z hľadiska dizajnu aj technológie. Najvyššia dizajnová kvalita a svetlo, ktoré ponúka čarovnú škálu efektov, to všetko sa spojilo v závesnom svietidle Onyxx Linea Pro, ktoré je určené na použitie v kancelárii aj v obývačke. Vďaka úzkemu lúču svietidla a magnetickým krytom ponúka kreatívnu scénu, takže dizajn možno kedykoľvek prispôsobiť. Konkávne koncové diely so zaoblenými rohmi a celoplošnou tieniacou medzerou sú dizajnovým prvkom. Interaktívne ovládanie gestami a tiež ovládanie prostredníctvom aplikácie Casambi cez smartfón alebo tablet tiež umožňujú pohodlné ovládanie svetla. V závislosti od dennej doby alebo biologického rytmu možno nastaviť jas a teplotu svetla. Týmto spôsobom možno svetlo, ktoré vyžaruje priamo aj nepriamo z lúča, prispôsobiť potrebám každej osoby. Patentované nastavenie výšky s neviditeľným vedením prúdu umožňuje plynulé nastavenie výšky. Grimmeisen je bavorský výrobca svietidiel, ktorý vyrába svietidlá pre obytné aj kancelárske priestory – Made in Germany. Ide o najmodernejšie svietidlá z hľadiska dizajnu aj technológie, pričom hlavnú úlohu zohráva zásada „udržateľnej výroby svietidiel“. Umožňuje to energetická účinnosť, dizajn a možnosť individualizácie! Technické údaje / kompatibilita: – Plynulé stmievanie (5 % až 100 %) – samostatne prepínateľné (priama/nepriama distribúcia) – plynulé nastavenie výšky (40 cm až 155 cm) – teplota svetla nastaviteľná v 5 stupňoch (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podania farieb: > 95 pri 5 000 K; > 90 pri 2 200 K – vrátane ovládania gestami – Ovládanie cez Bluetooth (prostredníctvom bezplatnej aplikácie Casambi) – Vymeniteľný bočný kryt (pozri príslušenstvo) Obľúbený tovar GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné čierna/striebro môžete zohnať ešte na webe v sekcii závesné svietidlá! Preskúmajte akčné produkty v spomínanej rubrike jednoducho online! Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Pozrite sa tiež na viac skvelých výrobkov od dodávateľa GRIMMEISEN. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca GRIMMEISEN poskytuje vysoko kvalitné výrobky. Nakupujte výhodný u nás!

Tento zľavnený produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné čierna/striebro od poprednej značky GRIMMEISEN je možné zakúpiť aktuálne naozaj lacno! Výhodne za 2 580 EUR.