Kovové tienidlo čierne 50/40 – rám Granny

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému... viac informácií »
Kovové tienidlo čierne 50/40 - rám Granny
Značka: QAZQA
79,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému...

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému dizajnu iba rámu z tenkého kovového drôtu natretého čiernou farbou. Vďaka minimalistickému dizajnu je svetelný zdroj dobre viditeľný, čo úplne zodpovedá súčasným trendom. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 40 cm a je vhodné na kovanie E27. Táto kukla Granny Frame je určite lákadlom pre váš interiér!

Tento dizajnový produkt Kovové tienidlo čierne 50/40 - rám Granny od spoločnosti s úžasnou reputáciou QAZQA môžete zohnať práve teraz u nás za super peniaze. Práve teraz za cenu 79,95 EUR.