Pauleen Timber Glow stolná lampa tienidlo bambus

Timber Glow - Stolová lampa s keramickým podstavcom a bambusovým tienidlom Vo veľmi harmonickej a prirodzene pôsobiacej kombinácii bielej, krásne... viac informácií »
Pauleen Timber Glow stolná lampa tienidlo bambus
Značka: Pauleen
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Timber Glow - Stolová lampa s keramickým podstavcom a bambusovým tienidlom Vo veľmi harmonickej a prirodzene pôsobiacej kombinácii bielej, krásne...

Timber Glow – Stolová lampa s keramickým podstavcom a bambusovým tienidlom Vo veľmi harmonickej a prirodzene pôsobiacej kombinácii bielej, krásne tvarovanej keramickej základne s vertikálnymi drážkami a valcového tienidla z bambusovej rohože sa stolová lampa Timber Glow stáva svietidlom, ktoré pôsobí veľmi dekoratívne kdekoľvek a hodí sa do najrôznejších štýlov interiéru, najmä do módneho boho-prírodného vzhľadu. Pomerne veľkú lampu možno veľmi dobre umiestniť aj na stoličku alebo na malý príručný stolík. Môže byť vybavený žiarovkou E27 podľa vášho výberu a vyžaruje rozptýlené svetlo cez tienidlo, pričom krásne svetelné efekty sa vytvárajú vďaka svetlu vychádzajúcemu priamo nahor a nadol.

Najpredávanejší tovar Pauleen Timber Glow stolná lampa tienidlo bambus od nášho výrobcu Pauleen je možné kúpiť tu teraz práve so zľavou. Akčné ceny od 99,90 EUR.