FRANDSEN Ball Single stojaca lampa, červená

Dizajnová stojacia lampa Ball Single - moderný dávkovač svetla s klasickým modelom Všetky svietidlá série Ball vrátane tejto nádhernej stojacej lampy... viac informácií »
FRANDSEN Ball Single stojaca lampa
Značka: FRANDSEN
270 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová stojacia lampa Ball Single - moderný dávkovač svetla s klasickým modelom Všetky svietidlá série Ball vrátane tejto nádhernej stojacej lampy...

Dizajnová stojacia lampa Ball Single – moderný dávkovač svetla s klasickým modelom Všetky svietidlá série Ball vrátane tejto nádhernej stojacej lampy majú jedno spoločné: okrúhle kovové tienidlo s malými otvormi na hornej strane, ktoré smerujú malú časť vyžarovaného svetla nahor, čo okrem celoplošného osvetlenia smerom nadol vytvára v miestnosti útulnú atmosféru. Stojacia lampa Ball Single je súčasťou obľúbenej série svietidiel Ball, ktorej tvorca Benny Frandsen vytvoril v roku 1968 nástenné svietidlo Ball Magnet a závesné svietidlo Ball s týmto dizajnom, ktoré chcel mať doma takmer každý. V 70. rokoch 20. storočia sa guľová lampa nachádzala takmer v každej dánskej domácnosti. Séria svietidiel, ktorá sa dnes rozrástla na podlahové, stolové a iné nástenné a závesné svietidlá a bola technicky zmodernizovaná, nestratila nič zo svojej fascinácie vďaka svojej nadčasovej estetike. Stojacia lampa Ball Single sa dá pohodlne použiť ako zdroj svetla vedľa sedacej súpravy v obývacej izbe. Hlavu svietidla možno otáčať, takže smer svetla sa dá meniť. Na pohodlné ovládanie je integrovaný nožný spínač.
Tento výnimočný produkt môžete zohnať priamo na našich stránkach v známej sekcii stojacie lampy! Nájdite si ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu. To ale nie je všetko, u nás ponúkame viac! Pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od dodávateľa FRANDSEN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ FRANDSEN dlhodobo poskytuje prvotriedny tovar.

Tento kvalitný produkt FRANDSEN Ball Single stojaca lampa, červená od výrobcu so zárukou kvality FRANDSEN ľahko môžete zohnať u nás za dobrú cenu. Práve teraz za 270 EUR.