Foscarini Twiggy Wood MyLight závesná lampa greige

Moderná technológia v prírodnom vzhľade - závesné LED svietidlo Twiggy Wood MyLight Závesné svietidlo Twiggy Wood sa na prvý pohľad vyznačuje... viac informácií »
Foscarini Twiggy Wood MyLight závesná lampa greige
Značka: Foscarini
1 309 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderná technológia v prírodnom vzhľade - závesné LED svietidlo Twiggy Wood MyLight Závesné svietidlo Twiggy Wood sa na prvý pohľad vyznačuje...

Moderná technológia v prírodnom vzhľade – závesné LED svietidlo Twiggy Wood MyLight Závesné svietidlo Twiggy Wood sa na prvý pohľad vyznačuje prírodným dizajnom. Tento efekt vytvára tienidlo vyrobené z dreva. Odtieň bieleného javorového dreva sa dobre kombinuje s teplými tónmi medzi jeho rovesníkmi, ale dá sa skvele kombinovať aj s tmavšími odtieňmi. Klasické tienidlo skrýva najmodernejšiu technológiu LED. Alternatívou k nástennému vypínaču je ovládanie svetelného zdroja cez Bluetooth. Jednoducho si stiahnite aplikáciu Casambi do mobilného zariadenia, ako je smartfón, tablet alebo inteligentné hodinky, a zapnite, vypnite alebo stlmte lampu z pohodlia gauča. Aplikácia umožňuje aj prístup k funkcii časovača a možnosť vzájomného prepojenia viacerých svietidiel. Super produkt Foscarini Twiggy Wood MyLight závesná lampa greige možno zakúpiť ľahko u nás v populárnej rubrike smarthome lustre! Teraz kúpite parádne kusy zo spomínanej sekcie za extra cenu. Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke nájdete viac kvalitných výrobkov značky Foscarini. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Foscarini Twiggy Wood MyLight závesná lampa greige od dodávateľa so skvelou povesťou Foscarini ľahko zaobstaráte tu a teraz práve trvalo výhodne! Teraz môžete mať za 1 309 EUR.