Foscarini Troag M My Light závesné LED, prírodná

Závesné svietidlo LED Troag Medium My Light s dreveným tienidlom a modulom Casambi Príroda a moderné technológie, severská kultúra a stredomorská... viac informácií »
Foscarini Troag M My Light závesné LED
Značka: Foscarini
1 077 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo LED Troag Medium My Light s dreveným tienidlom a modulom Casambi Príroda a moderné technológie, severská kultúra a stredomorská...

Závesné svietidlo LED Troag Medium My Light s dreveným tienidlom a modulom Casambi Príroda a moderné technológie, severská kultúra a stredomorská kreativita sa jedinečným spôsobom spájajú v závesnom svietidle LED Troag Medium MyLight. Závesné svietidlo, ktoré navrhol Luca Nichetto pre talianskeho výrobcu Foscarini, zaujme charakteristickým dlhým tienidlom z prírodného dreva so stiahnutými stranami. Teplé biele LED diódy sú skryté za saténovým krytom z PMMA. Rovnomerne lomené svetlo poskytuje príjemné a zároveň účinné osvetlenie nad stolom alebo pultom v súkromí, v reštaurácii alebo na recepcii v hoteli. V svietidle zo série MyLight od spoločnosti Foscarini je zabudovaný modul Casambi Bluetooth, takže svietidlo možno spínať a stmievať pomocou aplikácie Casambi (bezplatne dostupnej pre systémy Android a iOS) v smartfóne/tablete. – Dobré podanie farieb: CRI > 90 Výnimočný a žiadaný kus Foscarini Troag M My Light závesné LED, prírodná máte možnosť dostať práve na našich stránkach v rubrike smarthome lustre. Teraz si môžete zaobstarať ostatné výrobky v spomínanej rubrike za priaznivú cenu!

Tento vynikajúci produkt Foscarini Troag M My Light závesné LED, prírodná od skvelého a známeho výrobcu Foscarini je k dostaniu tu a teraz práve za rozumné peniaze! V akcii za cenu 1 077 EUR.