Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva zlatá

Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z... viac informácií »
Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva zlatá
Značka: Foscarini
1 119 EUR
Overiť dostupnosť »
Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z...

Spokes 2 MyLight – závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z tenkých jednofarebných oceľových špicov. Na spodnej strane prívesku sa nachádza hliníkový prvok s modulom LED. Napájanie sa uskutočňuje pomocou káblov integrovaných v okrúhlych rúrkach. Umiestnenie zdroja svetla znamená, že svetlo svieti priamo nadol, ale aj nepriamo do tienidla. Vzniká tak efektívny koncept osvetlenia, ktorý je ideálny napríklad na osvetlenie stolov a pultov. LED diódy možno pohodlne ovládať cez Bluetooth. Pomocou aplikácie Casambi možno svietidlo zapínať a vypínať samostatne alebo spolu s inými svietidlami prostredníctvom smartfónu alebo tabletu (aj s časovačom) a stmievať. – Ovládateľné a stmievateľné pomocou bezplatnej aplikácie Casambi (vrátane skupinovej funkcie a funkcie časovača). – Prípadne sa dá zapínať a vypínať pomocou nástenného vypínača – Vďaka technológii Bluetooth nie je na prevádzku potrebný prístup na internet Tento veľmi obľúbený produkt Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva zlatá môžete kúpiť aktuálne tu na webe v známej kategórii smarthome lustre. Preskúmajte výnimočné výrobky v spomínanej sekcii za super cenu! Obľúbená značka Foscarini má v ponuke vysoko kvalitný sortiment. Však to vidíte sami. Náš sortiment je ale široký, u nás v ponuke nájdete viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Foscarini. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Lacný produkt Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva zlatá od skvelej značky Foscarini ľahko môžete získať na našich stránkach v bezva akcii! Na zohnanie práve v akcii za 1 119 EUR.