Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva medená

Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z... viac informácií »
Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva medená
Značka: Foscarini
1 119 EUR
Overiť dostupnosť »
Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z...

Spokes 2 MyLight – závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z tenkých jednofarebných oceľových špicov. Na spodnej strane prívesku sa nachádza hliníkový prvok s modulom LED. Napájanie sa uskutočňuje pomocou káblov integrovaných v okrúhlych rúrkach. Umiestnenie zdroja svetla znamená, že svetlo svieti priamo nadol, ale aj nepriamo do tienidla. Vzniká tak efektívny koncept osvetlenia, ktorý je ideálny napríklad na osvetlenie stolov a pultov. LED diódy možno pohodlne ovládať cez Bluetooth. Pomocou aplikácie Casambi možno svietidlo zapínať a vypínať samostatne alebo spolu s inými svietidlami prostredníctvom smartfónu alebo tabletu (aj s časovačom) a stmievať. – Ovládateľné a stmievateľné pomocou bezplatnej aplikácie Casambi (vrátane skupinovej funkcie a funkcie časovača). – Prípadne sa dá zapínať a vypínať pomocou nástenného vypínača – Vďaka technológii Bluetooth nie je na prevádzku potrebný prístup na internet Kvalitný a lacný produkt Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva medená možno získať bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v známej rubrike smarthome lustre! Teraz kúpite parádne produkty z tejto populárnej rubriky vo výpredajovej akcii! Slávny výrobca Foscarini vám môže ponúknuť top tovar. Nakupujte, kým je tovar sladom. Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Mrknite na ďalšie vybrané kúsky značky Foscarini. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva medená od tejto skvelej značky Foscarini máte možnosť nakúpiť tu teraz práve za primerané peniaze! Výhodne za 1 119 EUR.