Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva grafit

Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z... viac informácií »
Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva grafit
Značka: Foscarini
1 119 EUR
Overiť dostupnosť »
Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z...

Spokes 2 MyLight – závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z tenkých jednofarebných oceľových špicov. Na spodnej strane prívesku sa nachádza hliníkový prvok s modulom LED. Napájanie sa uskutočňuje pomocou káblov integrovaných v okrúhlych rúrkach. Umiestnenie zdroja svetla znamená, že svetlo svieti priamo nadol, ale aj nepriamo do tienidla. Vzniká tak efektívny koncept osvetlenia, ktorý je ideálny napríklad na osvetlenie stolov a pultov. LED diódy možno pohodlne ovládať cez Bluetooth. Pomocou aplikácie Casambi možno svietidlo zapínať a vypínať samostatne alebo spolu s inými svietidlami prostredníctvom smartfónu alebo tabletu (aj s časovačom) a stmievať. – Ovládateľné a stmievateľné pomocou bezplatnej aplikácie Casambi (vrátane skupinovej funkcie a funkcie časovača). – Prípadne sa dá zapínať a vypínať pomocou nástenného vypínača – Vďaka technológii Bluetooth nie je na prevádzku potrebný prístup na internet
Obľúbený a akčný tovar Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva môžete kúpiť teraz na webe v známej sekcii smarthome lustre! Vyberte si akčné kusy v spomínanej kategórii na pár kliknutí. Vehlasná značka Foscarini dodáva prvotriedny sortiment. Ponuka platí do vypredania zásob.

Akčný a v zľave kus Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva grafit od obľúbenej značky so zárukou kvality Foscarini môžete si kúpiť práve teraz u nás za super peniaze. Akčné ceny už od 1 119 EUR.