Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva čierna

Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z... viac informácií »
Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva čierna
Značka: Foscarini
1 119 EUR
Overiť dostupnosť »
Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z...

Spokes 2 MyLight – závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z tenkých jednofarebných oceľových špicov. Na spodnej strane prívesku sa nachádza hliníkový prvok s modulom LED. Napájanie sa uskutočňuje pomocou káblov integrovaných v okrúhlych rúrkach. Umiestnenie zdroja svetla znamená, že svetlo svieti priamo nadol, ale aj nepriamo do tienidla. Vzniká tak efektívny koncept osvetlenia, ktorý je ideálny napríklad na osvetlenie stolov a pultov. LED diódy možno pohodlne ovládať cez Bluetooth. Pomocou aplikácie Casambi možno svietidlo zapínať a vypínať samostatne alebo spolu s inými svietidlami prostredníctvom smartfónu alebo tabletu (aj s časovačom) a stmievať. – Ovládateľné a stmievateľné pomocou bezplatnej aplikácie Casambi (vrátane skupinovej funkcie a funkcie časovača). – Prípadne sa dá zapínať a vypínať pomocou nástenného vypínača – Vďaka technológii Bluetooth nie je na prevádzku potrebný prístup na internet
Najpredávanejší produkt Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva čierna môžete nájsť v pohode tu na našom webe v populárnej sekcii smarthome lustre! Teraz si môžete vybrať akčné produkty z tejto populárnej sekcie za super peniaze! To nie je všetko, naša ponuka je široká. Máme však aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od výrobcu Foscarini. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Obľúbený a akčný produkt Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva čierna od značky Foscarini ľahko môžete zohnať práve teraz v našej ponuke za outletovú cenu. Teraz nakúpite za 1 119 EUR.