Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva biela

Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z... viac informácií »
Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva biela
Značka: Foscarini
1 033 EUR
Overiť dostupnosť »
Spokes 2 MyLight - závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z...

Spokes 2 MyLight – závesné LED svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Tienidlo závesného svietidla Spokes 2 tvorí okrúhly rám klietky vyrobený z tenkých jednofarebných oceľových špicov. Na spodnej strane prívesku sa nachádza hliníkový prvok s modulom LED. Napájanie sa uskutočňuje pomocou káblov integrovaných v okrúhlych rúrkach. Umiestnenie zdroja svetla znamená, že svetlo svieti priamo nadol, ale aj nepriamo do tienidla. Vzniká tak efektívny koncept osvetlenia, ktorý je ideálny napríklad na osvetlenie stolov a pultov. LED diódy možno pohodlne ovládať cez Bluetooth. Pomocou aplikácie Casambi možno svietidlo zapínať a vypínať samostatne alebo spolu s inými svietidlami prostredníctvom smartfónu alebo tabletu (aj s časovačom) a stmievať. – Ovládateľné a stmievateľné pomocou bezplatnej aplikácie Casambi (vrátane skupinovej funkcie a funkcie časovača). – Prípadne sa dá zapínať a vypínať pomocou nástenného vypínača – Vďaka technológii Bluetooth nie je na prevádzku potrebný prístup na internet
Tento lacný výrobok Foscarini Spokes 2 piccola ide zohnať jednoducho na stránkach v obľúbenej rubrike smarthome lustre! Teraz získate ešte ostatné produkty vo spomínanej sekcii v zľave! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme aj v ponuke viac výrobkov od značky Foscarini. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

V zľave kus Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmieva biela od výrobcu s dlhou históriou Foscarini ľahko môžete zohnať u nás teraz trvalo výhodne. Práve teraz len za 1 033 EUR.