Foscarini MyLight Rituals 3 závesné LED svietidlo

Foscarini MyLight Rituals - sklenené závesné svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Casambi Nielen cibuľovité telo, ale aj jemné a špeciálne brúsené... viac informácií »
Foscarini MyLight Rituals 3 závesné LED svietidlo
Foscarini MyLight Rituals - sklenené závesné svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Casambi Nielen cibuľovité telo, ale aj jemné a špeciálne brúsené...

Foscarini MyLight Rituals – sklenené závesné svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Casambi Nielen cibuľovité telo, ale aj jemné a špeciálne brúsené sklo pripomína japonské papierové lampióny, ktoré sa dodnes používajú pri zvláštnych príležitostiach v Japonsku a na celom svete. Rodinu svietidiel Rituals od spoločnosti Foscarini navrhla dvojica dizajnérov Ludovica + Roberto Palomba, ktorí vytvorili vlastnú interpretáciu týchto tradičných svetelných objektov. Závesná lampa získava svoj výrazný vzhľad vďaka špeciálnemu brúseniu, ktoré je viditeľné na skle fúkanom ústami. Tento vzor pomáha stlmiť intenzitu svetla a rozptýliť v miestnosti teplé, mäkké svetlo. Závesné svietidlo Foscarini MyLight Rituals sa dodáva s inovatívnym rozhraním Casambi, vďaka ktorému možno svietidlo pohodlne ovládať pomocou príslušnej aplikácie Casambi v smartfóne alebo tablete. To sa uskutočňuje na základe modernej technológie Bluetooth, ktorá je okamžite pripravená na použitie a nevyžaduje prístup na internet ani ďalšie dodatočné zariadenia. Špeciálne funkcie/kompatibilita: – Ovládanie a stmievanie pomocou bezplatnej aplikácie Casambi prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo inteligentných hodiniek. – alternatívne možnosti ovládania prostredníctvom spínača Casambi Xpress a inteligentného spínača (k dispozícii samostatne) – Stále sa dá zapínať a vypínať pomocou nástenného vypínača – Nie je potrebný prístup na internet, pretože sa ovláda pomocou technológie Bluetooth – Prostredníctvom aplikácie Casambi možno spínať niekoľko svietidiel v skupine alebo scéne, a to aj na základe času (funkcia časovača) Výnimočný produkt Foscarini MyLight Rituals 3 závesné máte možnosť nájsť bez ťažkostí na stránkach v obľúbenej kategórii smarthome lustre! Teraz kúpite kvalitné kúsky zo spomínanej rubriky v akcii! Populárny výrobca Foscarini dodáva svojim zákazníkom vynikajúce produkty. Veď to vidíte sami!

Veľa obľúbený tovar Foscarini MyLight Rituals 3 závesné LED svietidlo od známej kvalitnej značky Foscarini máte možnosť dostať v našej online ponuke vo výpredajové akciu. Aktuálne za 490 EUR.