Foscarini MyLight Rituals 1 závesné LED svietidlo

Foscarini MyLight Rituals - sklenené závesné svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Casambi Nielen cibuľovité telo, ale aj jemné a špeciálne brúsené... viac informácií »
Foscarini MyLight Rituals 1 závesné LED svietidlo
Značka: Foscarini
557 EUR
Overiť dostupnosť »
Foscarini MyLight Rituals - sklenené závesné svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Casambi Nielen cibuľovité telo, ale aj jemné a špeciálne brúsené...

Foscarini MyLight Rituals – sklenené závesné svietidlo ovládateľné cez aplikáciu Casambi Nielen cibuľovité telo, ale aj jemné a špeciálne brúsené sklo pripomína japonské papierové lampióny, ktoré sa dodnes používajú pri zvláštnych príležitostiach v Japonsku a na celom svete. Rodinu svietidiel Rituals od spoločnosti Foscarini navrhla dvojica dizajnérov Ludovica + Roberto Palomba, ktorí vytvorili vlastnú interpretáciu týchto tradičných svetelných objektov. Závesná lampa získava svoj výrazný vzhľad vďaka špeciálnemu brúseniu, ktoré je viditeľné na skle fúkanom ústami. Tento vzor pomáha stlmiť intenzitu svetla a rozptýliť v miestnosti teplé, mäkké svetlo. Závesné svietidlo Foscarini MyLight Rituals sa dodáva s inovatívnym rozhraním Casambi, vďaka ktorému možno svietidlo pohodlne ovládať pomocou príslušnej aplikácie Casambi v smartfóne alebo tablete. To sa uskutočňuje na základe modernej technológie Bluetooth, ktorá je okamžite pripravená na použitie a nevyžaduje prístup na internet ani ďalšie dodatočné zariadenia. Špeciálne funkcie/kompatibilita: – Ovládanie a stmievanie pomocou bezplatnej aplikácie Casambi prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo inteligentných hodiniek. – alternatívne možnosti ovládania prostredníctvom spínača Casambi Xpress a inteligentného spínača (k dispozícii samostatne) – Stále sa dá zapínať a vypínať pomocou nástenného vypínača – Nie je potrebný prístup na internet, pretože sa ovláda pomocou technológie Bluetooth – Prostredníctvom aplikácie Casambi možno spínať niekoľko svietidiel v skupine alebo scéne, a to aj na základe času (funkcia časovača) Obľúbený a kvalitný tovar Foscarini MyLight Rituals 1 závesné LED svietidlo je k dostaniu bezstarostne na stránkach zaradený v sekcii smarthome lustre! Pripravili sme výnimočné produkty v spomínanej kategórii za výhodnú cenu! Obľúbený dodávateľ Foscarini pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitné produkty. Nakupujte výhodný u nás! Nebojte sa, máme toho viac, máme však aj v ponuke viac kúskov značky Foscarini. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný kus Foscarini MyLight Rituals 1 závesné LED svietidlo od dodávateľa kvalitných produktov Foscarini ľahko nájdete v súčasnosti za primerané peniaze! Na našich stránkach za 557 EUR.